Doradztwo strategiczne - RTK Group

RTK Group
Patrzymy
szerzej
niż inni!
Przejdź do treści

Menu główne:

Doradztwo strategiczne

Konsulting

 Ciągle zmieniające się w warunkach rynkowych otoczenie biznesowe powoduje, że wybór właściwej strategii jest nie tylko spoiwem łączącym wszystkie obszary i aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jest również kluczowym czynnikiem sukcesu organizacji. Firmy muszą dbać o wyznaczanie nowych zadań i celów, ponieważ strategia nie jest dana raz na zawsze - szybko ulega dezaktualizacji.

 Poza tym nie ma idealnej strategii - nie znajdziemy jednego optymalnego do każdej sytuacji rozwiązania. Dlatego ważne jest indywidualne podejście konsultanta do problemu.

 Proponując Państwu swoje usługi w zakresie konsultingu szczególnie w zakresie przedsiębiortstw z sektora energetycznego (działalność koncesjonowana) staram się w pierwszej fazie współpracy poznać dotychczasowy kierunek przedsiębiorstwa, realia rynku w jakich działa a następnie opracować właściwą strategię biznesową. Dla nowo powstających podmiotów pomagam w opracowaniu całej potrzebnej dokumentacji wymaganej do uzyskania koncesji, licencji i zezwoleń.

+48 604 600 077 (mobile)
+48 22 734 15 86 (fax)
RTK Group
ul. L. Teligi 12 lok. 23
05-827 Grodzisk Mazowiecki
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego